Treningi Kettlebells

Odkryj Potęgę Kettlebells z Ekspertem - Mirosław Jurczak!

W Klubie Sportowym Metalowiec Białystok kontynuujemy naszą misję dostarczania różnorodnych i efektywnych treningów, które spełniają oczekiwania naszych członków. Dlatego z dumą prezentujemy naszą najnowszą ofertę – zajęcia z kettlebells prowadzone przez doświadczonego trenera, Mirosława Jurczaka.

SIłownia metalowiec klub sportowy białystok Kettlebells

Dlaczego Kettlebells?

Zalety w stosunku do tradycyjnego treningu siłowego:

  • Angażowanie wielu mięśni jednocześnie
  • Koncentracja na ruchach funkcyjnych tj. przydatnych na co dzień w życiu i w innych dyscyplinach sportowych
  • Budowanie oprócz siły także wytrzymałości, kondycji, mocy oraz szybkości
  • Ciekawsze ćwiczenia oraz mniejsza rutyna

 

Kettlebells to nie tylko kolejna moda fitness – to kompleksowy trening, który angażuje całe ciało. Podczas zajęć z kettlebells rozwijasz siłę, wytrzymałość, gibkość i równowagę. To idealna forma treningu zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

Zajęcia – Dla kogo są przeznaczone?

Krótko mówiąc – dla wszystkich.

Możesz uczęszczać na treningi niezależnie od wieku czy umiejętności. Poprzez regularne uczęszczanie na tego typu treningi, można osiągnąć znaczne efekty zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Pozytywny wpływ treningów z kettelbells na siłowni jest zatem zarówno zdrowotny, jak i estetyczny.

Nieważne czy miałeś długą przerwę od ćwiczeń czy chcesz uzupełnić swoją rutynę treningową o trening siłowy – zajęcia będą idealne dla ciebie – dołącz do zajęć w Metalowiec BIałystok już dziś !

Czas
90 min
Godziny treningów
Poniedziałek 18:00 - 19:30
Środa 18:00 - 19:30
Piątek 18:00 - 19:30
Trening obwodowy sobota 11:00

Jak wygląda trening Kettelbells w metalowiec Białystok

Treningi Kettlebells hardstyle na zazwyczaj trwają około godziny podczas, których zajęć uczestnicy wykonują różnorodne ćwiczenia, które pozwalają na poprawę kondycji i wzmocnienie mięśni.

Przykładowy trening:

1.Trener przeprowadza rozgrzewkę, podczas której uczestnicy wykonują ćwiczenia rozciągające i uaktywniające mięśnie.

2. Następnie przechodzą oni do właściwego treningu, podczas którego wykonują różnorodne ćwiczenia na sprzęcie takim jak hantle, sztangi, drążki, ławki czy odważniki kettlebells

3. Po zakończonym treningu, trener przeprowadza rozciąganie i ćwiczenia rozluźniające, które pozwalają zregenerować mięśnie po wysiłku.

Treningi są doskonałym sposobem na poprawę kondycji i zdrowia, a także na zrzucenie zbędnych kilogramów i wzmocnienie mięśni.

Poznaj Trenera zajęć funkcjonalnych w Metalowiec Białystok

Co warto mieć ze sobą