Gimnastyka dla dzieci i młodzieży

Gimnastyka w metalowiec Białystok

To wszechstronny rozwój i świetna baza na całe życie.

Zajęcia Gimnastyki dla dzieci i młodzieży zawierają w sobie elementy akrobatyki oraz podstawowe ćwiczenia gimnastyczne. Ich podstawowym celem będzie zadbanie o prawidłową postawę, rozwój siły, koordynacji, gibkości, szybkości oraz ogólnej sprawności ciała. Będą stanowić idealne uzupełnienie treningów zapaśniczych. Są też świetnym sposobem na wzmocnienie ciała oraz korekcje postawy twojego dziecka.

Po gimnastyce będziesz szybki, silny i gibki.

ćwiczenia w metalowiec - wygoda i bezpieczeństwo

Ryzyko rozcięć i siniaków zredukowane do minimum.

Cała sala jest wyłożona matą dzięki czemu trening jest bezpieczny, a dzieci nie będą się zniechęcały po upadkach. Na wyposażeniu znajduje się też niezbędny sprzęt – materace, gumy, piłki, liny, drabinki oraz akcesoria gimnastyczne.

Ćwiczący uwielbiają naszą sale.

Gimnastyka artystyczna w Metalowiec Białystok- czego się nauczysz

  • Gimnastyka w Metalowiec Białystok uczy podstawowych ćwiczeń gimnastycznych, jak i również elementów akrobatyki np.: przewroty, gwiazdy, salta
  • Gimnastyka artystyczna Białystok ma na celu wypracowanie odpowiedniej koordynacji i gibkości całego ciała, a także są idealnym uzupełnieniem treningów zapaśniczych czy opierających się na innych sztukach walki.
  • Zajęcia gimnastyczne dla dzieci Białystok dbają o odpowiednią postawę dziecka, jak i również rozwój jego siły, szybkości i koordynacji w zrównoważony, bezpieczny dla dziecka sposób.
  • Zajęcia gimnastyczne dla dzieci w Metalowiec Białystok poprawiają ogólną sprawność ciała.
  • Gimnastyka artystyczna dla dzieci Białystok jest bezpieczna, a poziom zajęć jest dostosowany do wszystkich uczestników.
Czas
60 - 90 min
Godziny treningów grupa 7 - 10 lat
Środa 17:00
Godziny treningów grupa 10-16 lat
Środa 18:00

Jak wygląda trening Gimnastyki dla dzieci

Treningi są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę doświadczoną w treningu dzieci i młodzieży. Zajęcia zaczynają się od rozgrzewki – często w formie zabawy. Każdy uczestnik zajęć jest traktowany indywidualnie oraz jest mu stawiana odpowiednia poprzeczka w stosunku do poziomu.

Ćwiczenia są nastawione na rozwój całego ciała – na początku będą to proste przewroty w przód i tył, natomiast z czasem dzieci będą się uczyć pozycji statycznych jak stanie na rękach lub też bardziej dynamicznych jak gwiazd, a nawet salt.

Gimnastyka jest najlepszą bazą sportową dla młodego ciała – dzięki niemu nabierze ono gibkości, elastyczności jak i siły. Nawet jeśli twoje dziecko nie zdecyduje się na sportową ścieżkę – benefity treningu takie jak mobilność czy postawa ciała zostaną mu na całe życie !

Poznaj Trenera gimnastyki

Co warto
mieć ze sobą