Gimnastyka artystyczna dla dzieci i młodzieży Białystok

Gimnastyka artystyczna w Metalowiec Białystok

To wszechstronny rozwój i świetna baza na całe życie.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży zawierają w sobie elementy akrobatyki oraz podstawowe elementy gimnastyczne. Ich podstawowym celem będzie zadbanie o prawidłową postawę, rozwój siły, koordynacji, gibkości, szybkości oraz ogólnej sprawności ciała. Stanowią idealne uzupełnienie zapasów. Są też świetnym sposobem na wzmocnienie ciała oraz korekcje postawy.

Po naszych lekcjach będziesz szybki, silny i gibki.

ćwiczenia w metalowiec - wygoda i bezpieczeństwo dziecka

Ryzyko rozcięć i siniaków zredukowane do minimum.

Cała sala jest wyłożona matą dzięki czemu jest bezpiecznie, a osoby trenujące nie będą się zniechęcały po upadkach. Na wyposażeniu znajduje się też niezbędny sprzęt – materace, gumy, piłki, liny, drabinki oraz akcesoria gimnastyczne.

Wszyscy uwielbiają naszą sale.

Gimnastyka dla dzieci - czego się nauczysz?

  • Podstawowych ćwiczeń gimnastycznych, jak i również elementów akrobatyki np.: przewroty, gwiazdy, salta
  • Wypracujesz odpowiednią koordynacje i gibkość całego ciała
  • Zadbasz odpowiednią postawę dziecka, jak i również polepszenie jego zdrowia, siły, szybkości i koordynacji w zrównoważony sposób.
  • Jest bezpieczne, a poziom jest dostosowany do wszystkich uczestników.
Czas
60 - 90 min
Godziny treningów grupa 7 - 10 lat
Środa 17:00
Godziny treningów grupa 10-16 lat
Środa 18:00

Jak wygląda trening gimnastyki artystycznej dla dzieci i młodzieży?

Treningi są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę doświadczoną w nauce. Trening zaczyna się od rozgrzewki – często w formie zabawy. Każdy uczestnik jest traktowany indywidualnie oraz jest mu stawiana odpowiednia poprzeczka w stosunku do poziomu.

Ćwiczenia są nastawione na rozwój całego ciała – na początku będą to proste przewroty w przód i tył, natomiast z czasem adepci będą się uczyć pozycji statycznych jak stanie na rękach lub też bardziej dynamicznych jak gwiazd, a nawet salt.

Zajęcia są najlepszą bazą sportową dla młodego ciała  – dzięki niemu nabierze ono gibkości, elastyczności jak i siły. Nawet jeśli ćwiczący nie zdecyduje się na sportową ścieżkę – benefity treningu takie jak mobilność czy postawa ciała zostaną mu na całe życie !

Zapraszamy wszystkich chłopców i dziewczynki na zajęcia!

Poznaj Trenera gimnastyki

Co warto
mieć ze sobą