Siłownia Metalowiec

Siłownia w Metalowiec Białystok to doskonałe miejsce dla osób, które chcą zadbać o swoją formę i kondycję. To najnowocześniejsza siłownia na osiedlu Jaroszówka, wyposażona w najnowszy sprzęt niezbędny do skutecznego treningu. Dla osób, które nie posiadają jeszcze karnetu, istnieje możliwość wykupienia go w recepcji obiektu.
Jeśli szukasz siłowni w Białymstoku – zapisz się do nas!

Siłownia Białystok - Siłownia i zajęcia w cenie jednego karnetu

Siłownia w Białymstoku, zlokalizowana w kompleksie sportowym Metalowiec, oferuje nie tylko dostęp do nowoczesnego sprzętu do ćwiczeń, ale także możliwość uczestnictwa w różnorodnych zajęciach fitness w ramach jednego karnetu. To doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie różnorodność w treningu i chcą połączyć ćwiczenia siłowe z treningiem sztuk walki. Wszystko to w przystępnej cenie, która umożliwia regularne korzystanie z oferty siłowni bez obciążania domowego budżetu.

Siłownia Białystok metalowiec

Rodzice mają wstęp za darmo

 Metalowiec w Białymstoku stawia na integrację i promocję zdrowego stylu życia wśród całych rodzin. Dlatego rodzice dzieci, które uczęszczają na zajęcia sportowe organizowane przez klub, mogą korzystać z siłowni za darmo. To nie tylko doskonała okazja do spędzenia czasu na aktywności fizycznej, ale także możliwość pokazania najmłodszym, jak ważny jest regularny ruch i dbanie o kondycję.

Sprzęt w naszym klubie fitness

Możemy pochwalić się nowoczesnym i dobrze utrzymanym sprzętem do ćwiczeń. Zarówno miłośnicy treningu siłowego, jak i osoby preferujące ćwiczenia cardio znajdą tu coś dla siebie. Do dyspozycji są różnego rodzaju maszyny, hantle, sztangi, maty do ćwiczeń, rowery stacjonarne, bieżnie, liny, kettlebellsy oraz wiele innych.

Nasi klubowicze uwielbiają tu przychodzić i i trenować na ciężarach aby się wzmocnić i poprawić swoją wytrzymałość.

Co warto mieć ze sobą