Koniec Sezonu w KS Metalowiec – zajęcia dla dzieci w Białymstoku

Cześć Wszystkim!

Sezon 2023 dobiega końca

Jest to czas, który zawsze nadejdzie z mieszanką radości i smutku. Właśnie dobiega końca nasz sportowy sezon 2023 w Klubie Sportowym Metalowiec Białystok, pełen pasji, ducha walki i niezliczonych godzin treningów. Ale nie martwcie się, już teraz zapraszamy Was na nowy, pełen wyzwań sezon, który ruszy pełną parą we wrześniu!

Zajęcia dla dzieci Białystok. Zakończenie sezonu

Nasza oferta – Zapasy i Gimnastyka dla dzieci w Białymstoku

Jako lokalny klub w Białymstoku, jesteśmy dumni, że mogliśmy zaoferować tak wiele różnorodnych zajęć dla dzieci w Białymstoku, w tym zapasy i gimnastykę artystyczną. Zawodnicy naszych młodych drużyn zasługują na ogromne brawa za ich zaangażowanie i postępy, które poczynili w tym roku.

dzieci zajęcia Białystok

Zajęcia zapasów – więcej niż sport

Zajęcia zapasów w Białymstoku, które prowadzimy, to nie tylko nauka technik i taktyk walki. To także budowanie charakteru, uczciwej rywalizacji i szacunku dla przeciwnika. Dla naszych najmłodszych członków, jest to również szansa na rozwijanie koordynacji ruchowej, siły oraz wytrzymałości.

Gimnastyka artystyczna – ekspresja i kreatywność

Nasze zajęcia gimnastyki dla dzieci w Białymstoku były prawdziwą gratką dla miłośników akrobatyki i ćwiczeń fizycznych. Gimnastyka artystyczna w Białymstoku, którą oferowaliśmy, pozwoliła naszym młodym adeptom na rozwinięcie swojej kreatywności i ekspresji poprzez ruch.

Dziecko z czapką na warsztatach

Podziękowania dla rodziców

Jesteśmy dumni, że mogliśmy przyczynić się do rozwoju młodych sportowców w naszym mieście, oferując profesjonalne treningi zapasów i gimnastyki w Białymstoku. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaufanie i wsparcie, które nam okazali.

Wakacyjne treningi według standardowego grafiku

Chcielibyśmy poinformować, że mimo zakończenia sezonu, zajęcia w okresie wakacyjnym odbywają się według standardowego grafiku. Cieszymy się, że nasi młodzi sportowcy mają okazję kontynuować swoją sportową pasję również w przerwie letniej.

Kontynuuj treningi w naszej siłowni

Pamiętajcie, że mimo przerwy wakacyjnej, nasza siłownia jest nadal otwarta i dostępna dla wszystkich, którzy mają ochotę kontynuować swoje treningi. Ponadto oferujemy również możliwość skorzystania z treningów personalnych.

Dzieci, zajęcia dziewczynka z czapką

Czekamy na Was we wrześniu!

Kiedy wrócicie we wrześniu, będziemy gotowi na kolejny sezon pełen sportowych emocji, nowych wyzwań i jeszcze więcej radości z treningów. Do zobaczenia wkrótce!

Jacek Stolarski

Jacek Stolarski

👔 Wiceprezes i Klubu Sportowego Metalowiec - współwinny reaktywacji :) 📷 Jestem odpowiedzialny za zarządzanie Klubem oraz social media 🧓 Prawie 20 lat na sali treningowej ✍️ Pomogę ci pokochać sztuki walki
Medale Podlaska liga zapaśnicza

Medale, Medale

Kolejne sukcesy zawodników Metalowca na zawodowej gali zapasów oraz na lokalnych zawodach dzieci i młodzieży

Puchar Burmistrza Krynek

Nabór do sekcji + Zawody

Nabór do sekcji Metalowiec Białystok wciąż trwa! Zobacz też zdjęcia i wyniki z zawodów Pucharu Burmistrza Krynek.